سه شنبه - ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
صفحه اصلی >> سازمان >> مسئول دفتر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان گفت: اصلاح جامعه هدف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر است و باید به این امر توجه شود.

مسئول دفتر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان گفت: اصلاح جامعه هدف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر است و باید به این امر توجه شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، علی آریامنش در جلسه کمیته‏ رسانه و مطبوعات ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان که با حضور مدیر این اداره کل در جهاد دانشگاهی استان سمنان برگزار شد، احیای ارزش ‏های دینی در جامعه ‏را مهم‏ترین دغدغه این ستاد دانست و افزود: باید همه دستگاه‏ های فرهنگی در این زمینه کمک کنند، در این بین، کمیته‏ رسانه و مطبوعات ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بیشترین نقش را ایفا می‏ کند.
وی با تاکید بر اینکه هدف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصلاح جامعه است تصریح کرد: همان‏طور که امام حسین(ع) هدف از قیام خود را امر به معروف و نهی از منکر معرفی کردند، ما نیز می‏ خواهیم در جهت رشد و تعالی ارزش‏ های دینی در مسیر و راه امام حسین(ع) قدم برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: