شنبه - ۱۳۹۸/۰۱/۰۴
صفحه اصلی >> سازمان >> انقلاب اسلامی ملت‏های خفته جهان را بیدار کرد

انقلاب اسلامی ملت‏های خفته جهان را بیدار کرد

امام جمعه شاهرود گفت: امام خمینی (ره) عرفان فردی را به عرفان اجتماعی تبدیل و دل‌های ملت‏های خفته جهان را بیدار کرد و به سوی ندای اسلام فراخواند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت‌الاسلام محمود ترابی در یادواره شهدای عملیات ظفرمند والفجر ۸ که با حضور مدیر و پرسنل این اداره کل، اقشار مختلف مردم، روحانیان، مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در مسجد غربای شاهرود برگزار شد، در سخنانی با تقدیر از حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بار دیگر فهمیدند که توطئه‌های آنها علیه این ملت تأثیری در حمایت و پشتیبانی آنان از این انقلاب نداشته است.
وی افزود: امام راحل نقش مهم و راهبردی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران داشتند و هدایت‌ها و رهبری‌های این مرد بزرگ سبب پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی شد.
امام جمعه شاهرود تصریح کرد: امام عرفان فردی را به عرفان اجتماعی تبدیل و دل‌های خفته ملت ایران را بیدار و به سوی ندای اسلام فراخواندند.
ترابی خاطر نشان کرد: ولایت فقیه سبب استحکام انقلاب اسلامی شده و باید ما از این ستون خیمه اسلام به خوبی محافظت کنیم تا بتوانیم به تمدن بزرگ اسلامی دست یابیم.
وی با بیان اینکه شهدای ما هضم در ولایت بودند، گفت: پایداری، استقامت و ایستادگی و عزم و اراده الهی این ملت برگرفته از اسلام و ولایت است.
امام جمعه شاهرود تأکید کرد: دشمنان ما تمام تلاش خود را برای از بین بردن انقلاب اسلامی انجام داده‌اند؛ اما این بصیرت و هوشیاری ملت سبب شد آنان ناکام در برنامه‌های خود باشند.
وی با تأکید بر حفظ اتحاد و بصیرت ملی در برابر دشمنان گفت: مسئولان نظام باید با توجه به قدرت و نیروی ملی در برابر دشمنان از حقوق مسلم این ملت دفاع کنند و با نرمش قهرمانه آنان را مغلوب کنند.
ترابی در خاتمه با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری یادواره‌های شهدا اظهار کرد: برپایی یادواره شهدا و یادآوری خاطرات این مردان بزرگ در فرهنگ‌سازی برای نسل‌های جدید جامعه بسیار اهمیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: