جمعه - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
صفحه اصلی >> آموزش >> هنر خانه داری >> ۶ پیشنهاد برای عوض کردن حال و احوال آشپزخانه تان

۶ پیشنهاد برای عوض کردن حال و احوال آشپزخانه تان

به کاسه های چوبی فکر کنید. کاسه های چوبی هم چیدمان آشپزخانه شما را متفاوت می کنند. هم انتخاب مناسب و متفاوتی برای میوه های شما هستند.
۱ – تنگ های بلوری کوچک و بزرگ در هر آشپزخانه ای پیدا می شود. با کمی خلاقیت می توانید در این تنگ ها شاخه های گل یا برگ های سبز قرار دهید. به همین سادگی!

۲ – کابینت های شما پر است از بشقاب های چینی که به دلیل استفاده همیشگی رنگ و روی روزهای اول را ندارند. سراغ این ظرف ها بروید و با رنگ مخصوص ظروف چینی طرح و نقش دلخواه تان را روی آنها پیاده کنید. آن وقت خواهید دید که همین ظرف های قدیمی جای خالی کریستال ها را در آشپزخانه شما پر می کنند.

۳ – به کاسه های چوبی فکر کنید. کاسه های چوبی هم چیدمان آشپزخانه شما را متفاوت می کنند. هم انتخاب مناسب و متفاوتی برای میوه های شما هستند.

۴ – فنجان های رنگی را فراموش نکنید. این فنجان ها روح و طراوت به آشپزخانه شما می بخشند. کافی است امتحان کنید.
۵ – یک قوری قدیمی ترجیحا نقره ای در خانه همه مادربزرگ ها پیدا می شود، حتی می توانید در میان عتیقه فروشی ها یا جمعه بازار دنبال چنین مدل هایی بگردید؛ اما دقت کنید که این ظرف قرار است نقش یک گلدان را در آشپزخانه شما بازی کند.

۶ – دیدن یک قابلمه رنگی روی اجاق گاز، نه تنها حس و حال کدبانوی خانه را برای پخت و پز بیشتر می کند بلکه اشتهای همه اهالی خانه را هم برای خوردن برمی انگیزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: