سه شنبه - ۱۳۹۸/۰۱/۰۷
صفحه اصلی >> گوناگون >> تازه های نشر >> مناسبت های رمضان و آثار بوستان کتاب

مناسبت های رمضان و آثار بوستان کتاب

موسسه بوستان کتاب حدود ۱۰۰ عنوان کتاب درباره ماه مبارک رمضان و مناسبت های آن (زندگانی و شخصیت امام حسن مجتبی (ع)، شخصیت و ابعاد وجودی و شهادت امیر مومنان(ع) ، روز قدس، عید فطر و رویت هلال ) چاپ و منتشر کرده است.

مدیر بازاریابی و فروش موسسه بوستان کتاب در آستانه فرا رسیدن لیالی پرخیر و برکت قدر، با اعلام این خبر گفت: موسسه بوستان کتاب با حدود ۱۰۰ اثر مرتبط با موضوعاتِ ماه مبارک رمضان، یکی از ناشران پرکار در این زمینه است.

نادر یزدانی در خصوص موضوعات مرتبط با این ماه و شب های پرفیض و برکت آن گفت: این کتاب ها با موضوعاتی همچون: روزه، شب قدر، رویت هلال، امام علی(ع)، نهج البلاغه، امام حسن(ع)، ولایت ، روز قدس، فلسطین، یهود و صهیونیسم و … دسته بندی شده اند و در دسترس علاقه مندان قرار دارند.

وی در ادامه افزود: از آنجا که ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن و بهار دلهاست، بوستان کتاب حدود ۳۰۰ عنوان کتاب نیز در موضوع علوم قرآنی و تفسیر، در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه کرده و علاقه مندان می توانند با مراجعه به مصلای بزرگ امام خمینی(قدس سره) از انبوه موضوعات قرآنی و نرم افزارهای مرتبط بازدید و استفاده کنند.

یزدانی به برخی از نام ها و عناوین این آثار منتشر شده اشاره کرد و افزود: برخی از عناوین این کتاب ها عبارتند از: چگونه باید روزه گرفت / پرتوی از فضایل امیر المومنین در قرآن / رویت هلال (۵ جلد) / شب قدر / اندیشه سیاسی تربیتی علوی در نامه های نهج البلاغه (۷ جلد) / الهیات در نهج البلاغه / انواری از نهج البلاغه / نهج البلاغه موضوعی / امام حسن و امام حسین (ع) در روایات اهل سنت /حقایق پنهان / دریا، طوفان، تلاطم / علی، ابر مرد مظلوم / عدالت اجتماعی در نهج البلاغه ، سقوط اسراییل، یهود و صهیونیسم، فلسطین، غزه در حصار و … .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: